ПРОДАМ ВСЕ

Головна | Реєстрація | Вхід
Вівторок, 2025-07-22, 1:01 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
тут ваша реклама
Категорії розділу
Відео [0]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2
Статистика

7:23 PM
Кролик Фландр

У розведенні кроликів породи фландр є свої недоліки та привілеї

Результат пошуку зображень за запитом "фландер фото"

Фламандські кролики (порода Фландр) являються найпоширенішими, найстарішими та дуже відомими у всього світі. Сьогодні дана порода має багато різновидів, таких як біла, сіра, іспанська, бельгійська, німецька, англійська, тощо. Між собою вони відрізняються не дуже сильно, хоча мають певні особливості, завдяки яким добре пристосовуються до умов місцевого промислового утримання. Усі кролики породи Фландр мають велику масу тіла, витягнуте і хвилеподібне тіло, горизонтальні великі вуха. У різних країнах встановлені свої стандарти породи, але до основних кольорів шерсті відносяться: чорний, білий, сірий, блакитний, сріблястий, пісочний, темно-сірий, піщано-оранжевий та сіро-рудий.

Розведення кроликів породи Фландр є прибутковим заняттям, оскільки ці тварини є важкоатлетами. Середня їх вага становить 6-7 кг, бувають навіть екземпляри по 10 кг. Є і певні недоліки у розведенні кроликів фландр – пізня зрілість самок – у 9 місяців, що вдвічі довше ніж в інших порід. До недоліків варто віднести і часті респіраторні захворювання. За крупними кроликами із густою шерстю доглядати не легко. Є і ряд переваг: швидке збільшення ваги і багатоплідність (5-12 кроленят).

Для розведення кроликів породи Фландр потрібні клітки великих розмірів: 120х80х60 – для окремої тварини;

180х110х60 – для самки із потомством.

Результат пошуку зображень за запитом "фландер фото"

Оскільки фламандські кролики часто хворіють і гинуть по причині здуття живота ще до 3-х місячного віку, тому особливе значення слід надати харчуванню тварин. З профілактичною метою у корм рекомендують додавати біоміцин. Годувати тварин необхідно двічі на день. Зерно дають з розрахунку жменя (30 г) на особину, а сіно – за вимогою. Чудово підходять для годування кроликів мішанки. Склад такого корму може бути наступний: кормовий гарбуз, варена картопля, кабачок, буряк, морква, капуста. Якщо для годівлі кроликів використовуються мішанки, тоді до них легко можна додати будь-який лікарський засіб, якщо тварини захворіли. До того ж, мішанки являються збалансованим кормом. Деякі фермери віддають перевагу годівлі кроликів комбікормами, які купують чи готують самостійно. Для приготування комбікорму змішують соняшникову маку (1 відро), кукурудза (1 відро), овес (4 відра), ячмінь або пшениця (2 відра). Для розведення кроликів Фландр також можна змішати вологу мішанку (2 відра) та сухий комбікорм (2 кг). Можна також додати біоміцин (2 чайні ложки), сіль (3 чайні ложки) та м'ясо-кісткове борошно (5 чайних ложок). Біоміцин – це лікарський засіб, що призначається для профілактики захворювань та стимуляції росту. М'ясо-кісткове борошно є джерелом вітамінів, що збагачує тваринний організм кальцієм та сприяє нарощуванню м’язової маси. Варто пам’ятати, що кролики завжди повинні мати вільний доступ до свіжої питної води, що повинна змінюватись щодня.

Переглядів: 56 | Додав: bohdanknyaz | Теги: ДОГЛЯД ЗА КРОЛЯМИ, КРОЛИКИ ФЛАНДР | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
РОЗКРУТКА САЙТОВ
как увеличить посещаемость сайта
Бонус 5$
Avizo
aviso | рекламный сервис
Seosprint
SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2025 |